سیلندر و مارپیچ سازی
شناخت نسبت طول به قطر مارپیچ ( L/D ) در اکسترودر های گرما نرم
15 آگوست 2019
دستگاه ساخت سیلندر و مارپیچ
دستگاه ساخت سیلندر و مارپیچ
18 آگوست 2019
خط تولید لوله های پلی اتیلن

خط تولید لوله های پلی اتیلن

در این مقاله به بررسی خط تولید لوله های پلی اتیلن می پردازیم. خط تولید لوله های پل اتیلن یکی از خط تولیدهایی است که توسط گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز راه اندازی می شود و شما عزیزان هرگونه سوال و راهنمایی ای در زمینه راه اندازی خطوط تولید انواع لوله ها داشته باشید میتوانید با همکاران ما در گروه ماشین سازی کشاورز تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

سیلندر و مارپیچ لوله های پلی اتیلن تک پیچ میباشد و جنس آن از فولاد A38crMoAl سخت کاری شده با دو فرآیند گرم کاری و سرد کاری با آبکاری کروم سخت و نیتراته ، بای متالیک( ضد سایش)  و عمر طولانی میباشد  .

 

خط تولید لوله های پلی اتیلن

خط تولید لوله های پلی اتیلن

 

سیلندر و مارپیچ لوله های پلی اتیلن دو مدل دارد

  1. گروو ساده
  2. اسپیرال

و مارپیچ آن از طراحی منحصر به فرد تشکیل شده و پارالل( موازی ) و دو نخ دوبل برای پخت بهتر و رانده شدن مواد به سمت جلو است. و انتهای مارپیچ دارای میکسر برای ترکیب بهتر مواد قبل از ورود آن به قالب است. و سیلندر نیز از قسمتهای فلنچ (محل اتصال به گلدونی گیربکس) ، آبگردان ( محل ورود و خروج آب برای خنک کاری) ، فیدر یا تغذیه کننده ( محل خوراک گیری ) ، طول سیلندر( زون) که روی آن هیتر و کاور برای ذوب شدن مواد بسته میشود تشکیل شده است.هیترهایی که روی سیلندر بسته میشود سرامیکی و کاور آن از جنس استیل است.

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با سابقه بیش از 30 ساله و  با دانش مهندسی تنها وارد کننده سیلندر و مارپیچ با نقشه ، طراحی، کیفیت ، پخت و عمر طولانی است. و دارای تجربیات طولانی در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید لوله های پلی اتیلن بوده و دستگاههای ساخته شده توسط این گروه مورد توجه و استفاده بسیاری از تولید کنندگان قرار گرفته است.

ساخت خط تولید لوله های پلی اتیلن با قطر 16 الی 500 میلیمتر در فشار 6، 10، 16 و 20 بار( اتمسفر) و مجهز به سیستم کنترل الکترونیکی PLC و اتوماتیک میباشد جزء محصولات این گروه مهندسی میباشد که دارندگان آن میتوانند لوله هایی که مورد تایید اداره استاندارد آب و فاضلاب باشد را تولید نماید.

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز

بازدیدها: 184

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی