اکسترودر تک مارپیچ
Polyethylene extruder
29 September 2019
اکسترودر تک مارپیچ

اکسترودر تک مارپیچ

قیمت اکسترودر پلی اتیلن یکی دیگر از موضوعاتی است که در مورد آن اطلاعاتی را با شما عزیزان در میان میگذاریم. گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات صنعت پلاستیک آمادگی خود را اعلام می دارد تا با ارائه نظرات و مطالب کارشناسانه خود پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. با ما همراه باشید :

ساخت خط تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۱۶ الی ۶۳۰ میلیمتر با فشار کاری ۴ الی ۲۰ بار جزء محصولات گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز میباشد. که تقسیم بندی خطهای این گروه مهندسی به شرح زیر میباشد :

 

سایز ۱۶ الی ۶۳         سایز ۶۳ الی ۱۲۵             سایز ۶۳ الی ۱۶۰

سایز ۶۳ الی ۲۵۰       سایز ۱۱۰ الی ۳۱۵           سایز ۱۶۰ الی ۴۰۰

سایز ۱۶۰ الی ۵۰۰     سایز ۲۵۰ الی ۶۳۰

که هر کدام از خطوط فوق دارای سیلندر و مارپیچ، گیربکس موتور و اینورتور مخصوص به خود میباشد. که قیمت آن با توجه به ظرفیتهای آن مختلف است. که یک نمونه از خطوط بالا را به عنوان مثال بیان میکنیم.

خط تولید لوله پلی اتین از سایز ۱۶ الی ۶۳ با مشخصات زیر میباشد :

سیلندر و مارپیچ ۳۶*۵۰ با گیربکس مدل ZLYJ-200/12.5 با موتور ۳۷ کیلووات ۱۵۰۰ دور (کوپله مستقیم یا فولی و تسمه) و تابلو برق آن دارای اینورتور ۳۷ کیلوات میباشد. و دیگر متعلقات اکسترودر شامل خشک کن مدل SDG-75 ظرفیت ۷۵ کیلویی و مواد کش مدل XSQ-10 با ظرفیت ۲۴۰ کیلوگرم در ساعت میباشد .

دای هد ، قالبهای و کالیبراتورهای آن از سایز ۱۶ الی ۶۳ برای فشارهای ۶ و ۱۰ بار با آبکاری کروم  و هیترهای داخلی و بیرونی میباشد. تانک وکیوم و خنک کاری آن ۶ متر و از جنس استیل یا گالوانیزه بنا به درخواست مشتری میتواند باشد.

انواع اکسترودر پلی اتیلن

انواع اکسترودر پلی اتیلن

 

دستگاه مارک زن مدل YYJ1-250  که این دستگاه قابلیت حک کردن برای سایزهای ۱۶ الی ۲۵۰ را دارد و شامل مترزن، تاریخ زن ، سایز زن میباشد و تولید کننده میتواند لقمه هایی مانند اسم کارخانه خود و غیره را روی لوله خود حک کند.  این دستگاه نوار خور و دارای بلور میباشد.

کشنده این خط از سایز ۲۰ الی ۶۳ دو فک میباشد و به صورت پنوماتیک میباشد. اره آن به صورت کلنگی  از سایز ۱۶ الی ۶۳با اینکودر و اتوماتیک میباشد. کلاف کن از سایز ۲۰ الی ۶۳ و پنوماتیک میباشد.

برای سایز ۱۶ یک کشنده و کلاف کن به صورت مجزا نیاز است. کنترل این دستگاه به صورت PLC و فول اتوماتیک میباشد. قیمت این دستگاه با توجه به نوع جنس تانک وکیوم و خنک کاری و نوع قطعات و ظرفیت تولید آن متفاوت است. و شما عزیزان میتوانید برای دریافت قیمت و همچنین اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان ما در مجموعه مهندسی و ماشین سازی کشاورز از طریق شماره تلفن هایی که در قسمت تماس با ما سایت وجود دارد تماس برقرار کنید.

*کیفیت اتفاقی نیست *

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز

خطوط لوله های پلی اتیلن و تامین کننده قطعات

Hits: 6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

English