تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت : گروه مهندسی و ماشین‌سازی کشاورز با بیش از 30 سال تجربه در زمینه مشاوره، مهندسی، راه‌اندازی، بازرگانی و فروش کلیه خطوط اکستروژنی و قطعات یدکی و دستگاه‌های جانبی، امروزه بعنوان یکی از اصلی‌ترین منابع در صنایع پلاستیک کشور مطرح می‌باشد. این گروه قصد دارد با ارائه محصولات مرغوب و خدمات باکیفیت ضمن حمایت از صنایع داخلی گامی موثر در راه توسعه و پیشرفت صنعت پلاستیک کشور بردارد. در این راستا اقدام به تاسیس کارخانه ساخت ماشین‌آلات مرتبط با صنایع پایین دست پلاستیکی نموده است. با توجه به نیاز داخلی این گروه در طی ده سال ساخت اکسترودرهای پلی اتیلن و پی وی سی را بهینه کرده و گامی موثر در بهره‌وری این صنعت داشته است.
از فعالیت‌های افتخار آمیز این گروه ساخت خط تولید نوار آبیاری بغل دوخت برای اولین بار در ایران است که در چهار مدل “کارا” و “کارین”و “کارینا”و “کارون” عرضه می‌شد و میتوان گفت گروه مهندسی و ماشین‌سازی کشاورز اولین ماشین‌سازی است که در خاورمیانه توانسته خط تولید نوار آبیاری با سرعت ۷۰ متر در دقیقه را روانه بازار کند. با توجه به کم‌آبی و خشکسالی در کشور خط تولید نوار آبیاری کمک بسیار بزرگی به مکانیزه کردن مصرف آب و صرفه جویی می‌کند. و پس از آن با بومی سازی خط تولید نوار آبیاری پلاک دار، افتخار آفرینی دوباره کرد.
همچنین این گروه به تازگی خط تولید لوله تاشوی نخ پیچ دار سه لایه و پنج لایه را به روشی منحصر به فرد و بسیار کارامد تولید کرده است و گام جدیدی را در صنعت ماشین سازی برداشته است.