اکسترودر تک مارپیچ
Price of polyethylene extruder
14 سپتامبر 2019
مشخصات خط تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۲۰۰ الی ۵۰۰ /۶۳۰
28 سپتامبر 2019

 اکسترودر لوله پلی اتیلن یکی دیگر از موضوعاتی است که در مورد آن اطلاعاتی را با شما عزیزان در میان میگذاریم. گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات صنعت پلاستیک آمادگی خود را اعلام می دارد تا با ارائه نظرات و مطالب کارشناسانه خود پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. با ما همراه باشید :

اکسترودر های خط لوله پلی اتین یکی از پر طرفدار ترین اکسترودر های پلی اتیلن و اکستروژنی می باشد، این اکسترودر ها نسبت به نوع سایز تولید لوله پلی اتیلن دارای سایز های مختلفی می باشند و این اختلاف در سایز سیلندر مارپیچ و گیربکس می باشد.

اکسترودر های خط لوله پلی اتیلن در سایز های لوله ۱۶-۳۲ ، ۱۶-۶۳ ، ۷۵-۱۱۰ ، ۱۱۰-۲۵۰ ، ۲۵۰-۴۰۰ ، ۲۵۰-۶۰۰ و ۶۰۰-۱۰۰۰ میلیمتر می باشد و ممکن است در بعضی از خطوط چندین سایز در کنار یکدیگر قرار گیرند.

در مورد سیلندر مارپیچ های این اکسترودر می توان به این خصوصیت اشاره کرد که L/D این سیلندر ماردون ها ۳۳-۳۴-۳۶ می باشد و پیشنهاد این مجموعه سیلندر مارپیچ هایی با L/D 36 برای تولید بهتر و با کیفیت تر می باشد .

این اکسترودر ها شامل :

سیلندر مارپیچ ، گیربکس ، موتور ، موادکش ، هیتر و فن ، قالب و کالیبراتور می باشد .

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با ساخت انواع اکسترودر های پلی اتیلن توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کرده و باعث شده اکثر مشتریان ما نسبت به اکسترودر های چینی ، خطوط لوله پلی اتیلن ما را به عنوان انتخاب اول در نظر بگیرند.

با تشکر از اینکه وقت با ارزش خود را برای خواندن این مطلب گذاشته اید.

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با سابقه ای بیش از ۳۰ سال در صنایع پلاستیک همواره امیدوار است بهترین خدمات را به مشتریان و مردم شریف ایران ارائه دهد.  شما عزیزان میتوانید برای دریافت قیمت و همچنین اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان ما در مجموعه مهندسی و ماشین سازی کشاورز از طریق شماره تلفن هایی که در قسمت تماس با ما سایت وجود دارد تماس برقرار کنید.

*کیفیت اتفاقی نیست *

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز

به امید موفقیت برای تمام عزیزان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *