الکتروموتور گومائو

الکتروموتور گومائو

الکتروموتور گومائو ، شرکت گومائو Shandong Guomao Guotai Reducer که در سال 1993 تأسیس شد، یک تولید کننده گیربکس کاهنده در مقیاس بزرگ در چین با بیش از 28 سال سابقه است. صاحب کارگاهی به مساحت 50000 متر مربع و بیش از 600 ابزار ماشینکاری و تجهیزات تست هست. برای اطلاعات بیشتر به مقاله گیربکس گومائو مراجعه کنید.

درآمد سالانه فروش شرکت گومائو(Guomao) تقریبا بیش از 900 میلیون یوان است که نشان دهنده فروش خوبشان است. محصولات مختلفی را با موفقیت توسعه داده‌اند، از جمله کاهش‌دهنده‌های گوموئو میتوان کاهنده سخت سری Z (ZDY، ZLY، ZSY، و ZFY)،  کاهش دهنده های سخت سری ZLYJ برای اکسترودرهای پلاستیکی، و بسیاری از مدل های دیگر.

الکتروموتور گومائو
الکتروموتور گومائو

الکتروموتور گومائو

موتور الکتریکی گومائو

 

 

 

الکتروموتور گومائو چیست؟

موتور الکتریکی گومائو دستگاهی ساخت شرکت گومائو چین میباشد که انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل میکند. این موتور ها با جریان مستقیم کار میکنند. به کمک میدان مغناطیسی ایجاد شده از جریان الکتریکی، نیرو مکانیکی برای چرخش تامین میشود. موتور های جریان مستقیم برای تغییر جهت جریان نیاز به مکانیسم داخلی کموتاسیون دارند. بیشتر الکتروموتور های DC حرکت چرخشی دارند ولی موتورهای با حرکت خطی هم وجود دارد. با تغییر ولتاژ تغذیه یا تغییر جریان سیم پیچ میتوان سرعت موتور را تغییر داد.

کاربرد الکتروموتور گومائو

این قطعه معمولا در دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال پشت گیربکس در خط تولید اکستروژنی قرار گرفته و گشتاور لازم برای چرخیدن چرخ دنده های گیربکس را فراهم میکند. سپس گیربکس این نیرو ها تقویت کرده و با کاهش سرعت دور چرخش که از موتور گرفته، مارپیچ داخل اکسترودر را می چرخاند.

کاربرد الکتروموتور دراکسترودر

ویژگی های الکتروموتور گومائو

به طور معمول یک موتور الکتریکی گومائو کمتر از جایگزین AC آن هزینه دارد. موتورهای DC گومائو همچنین در طیف وسیعی از ولتاژهای مختلف موجود هستند که رایج ترین آنها 12 ولت و 24 ولت است. موتورهای DC نیز در بسیاری از وسایل روزمره از تسمه نقاله گرفته تا میزهای گردان، یا در ماشین های صنعتی که در آنها گشتاور با سرعت پایین ثابت مورد نیاز است استفاده می شود.

الکتروموتور گومائو چگونه کار میکند؟

موتورهای الکتریکی guomao از عملکردهای اساسی یک موتور DC استفاده می‌کنند، جایی که جریان‌های الکتریکی برای ایجاد یک میدان مغناطیسی به کارگرفته میشوند و بنابراین روتور را برای تولید نیرو می‌چرخانند. موتورهای DC برس خورده اغلب در وسایل نقلیه الکتریکی برای تامین انرژی شیشه ها، برف پاک کن ها یا پخش کننده های سی دی استفاده می شوند.

 

 

 

 

 

انواع الکتروموتور گومائو

یکی از انواع موتور های الکتریکی شرکت گومائو، موتور های سری YE2 میباشد. این موتور ها بازده بالایی دارند و در مصرف انرژی به صورت بهینه عمل میکنند. مواد استفاده شده در این موتور به گونه ای انتخاب شده که شاخص بازده آن به سطح IE2 رسیده است. موتور از عایق درجه F استفاده میکند. افزایش دما کل سیستم طبق گرید B انجام میشود تا سطح ایمنی افزایش یابد.

گزارش شده است که سرعت خروجی این موتور 750 تا 3000 دور بر دقیقه میباشد و توان مصرفی آن چیزی بین 0.75 تا 2000 کیلووات میتواند باشد.

اجزا الکتروموتور گومائو

موتور های الکتریکی گومائو مانند بسیاری از الکتروموتور های استاندارد از دو بخش اصلی شامل روتور و استاتور تشکیل شده است. استاتور همان آهنربای ثابت بوده و روتور بخش در حال چرخش است. سیم پیچ داخل بخش استاتور یا همان کموتاتور سبب جا به جا شدن قطب های مثبت و منفی میشود. ( با عبور جریان برق و تبدیل شدن به آهن ربا الکتریکی)

برای توضیحات بیشتر به مقاله الکتروموتور DC مراجعه کنید.

خرید الکتروموتور گومائو

الکتروموتور گومائو را از بسیاری مراکز میتوان خریداری کرد. بسته به شرایط شما، باید یا از طریق واسطه ها یا وارد کننده ها خرید را انجام دهید. البته خرید مستقیم و ارزی از سایت های بین المللی نیز امکان پذیر است. در زیر عکس صفحه گومائو از سایت علی بابا گذاشته شده است.

قیمت الکتروموتور گومائو

هزینه موتور الکتریکی گومائو بسته به توان مصرفی و نوع آن میتواند متفاوت باشد. برای مثال با توجه به سایت علی بابا، قیمت موتور الکتریکی AC گومائو سری Y,YE2,YE3 با ولتاژ 380 و سرعت 2900 دور بر دقیقه، حدود 300- 1000 دلار میتواند باشد.

 

 

فروش الکتروموتور گومائو

برای خرید موتورهای الکتریکی صنعتی شامل موتورهای AC، DC و سروو بهتر است با گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز تماس بگیرید چرا که علاوه بر مشاوره با کارشناسان ما، میتوانید از خرید به صرفه مطمئن باشید. در اینجا موتور و گیربکس های صنعتی تهیه میشود و حتی به صورت سفارشی به فروش میرسد.

برای آشنایی بیشتر، پیشنهاد میشود به کارخانه گروه کشاورز واقع در شهرک صنعتی شمس آباد سر بزنید.

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد