أنواع اسطوانات ومسامير الطارد

أنواع اسطوانات ومسامير الطارد

سیلندر و مارپیچ اکسترودر یکی دیگر از موضوعاتی است که در مورد آن اطلاعاتی را با شما عزیزان در میان میگذاریم. گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات صنعت پلاستیک آمادگی خود را اعلام می دارد تا با ارائه نظرات و مطالب کارشناسانه خود پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. با ما همراه باشید :

انواع سیلندر و مارپیچ اکسترودر :

1- سیلندر و مارپیچ لوله پلی اتیلن

2- سیلندر و مارپیچ لوله سبز یا PPR

3- سیلندر و مارپیچ گرانول عدسی یا رشته ایی

4- سیلندر و مارپیچ کامپاندر سازی

5- سیلندر و مارپیچ مستربچ سازی

6- سیلندر و مارپیچ نوار آبیاری (تیپ)

7- سیلندر و مارپیچ نایلون و نایلکس

8- سیلندر و مارپیچ پی وی سی

هر یک از سیلندر و مارپیچهای فوق از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. مثلا سیلندر و مارپیچ لوله پلی اتیلن مارپیچ آن دارای طراحی بریل دوبل ( دو نخ) و میکسر انتهایی و سیلندر آن دارای گروو ساده یا اسپیرال میباشد.

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز با سابقه بیش از ۳۰ ساله و  با دانش مهندسی تنها وارد کننده سیلندر و مارپیچ با نقشه ، طراحی، کیفیت ، پخت و عمر طولانی است. و دارای تجربیات طولانی در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید لوله های پلی اتیلن بوده و دستگاههای ساخته شده توسط این گروه مورد توجه و استفاده بسیاری از تولید کنندگان قرار گرفته است.

شما عزیزان هرگونه سوال و راهنمایی ای در زمینه انواع سیلندر و مارپیچ اکسترودر داشته باشید میتوانید با همکاران ما در گروه ماشین سازی کشاورز تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد